خط بازیافت

خط بازیافت

خط بازیافت پلاستیک

دستگاه خط بازیافت پلاستیک یکی از ماشین آلاتی است که برای بازیافت پسماندهای پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و بهره گیری از برترین کارشناسان توسط شرکت ماشین سازی آسیا تولید می شود.

خط بازیافت پلاستیک نمونه دیگری از محصولات مجموعه مجرب و متخصص ماشین سازی آسیا می باشد کلیه دستگاه های تولید شده توسط این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا بوده که بهترین مهندسین و فارغ التحصیلان در طراحی و تولید آن ها می کوشند.

✅ ماشین سازی آسیا با فناوری روز و تکنولوژی برتر در طراحی و ساخت دستگاه خط بازیافت پلاستیک در جهت تفکیکی زباله ها و استفاده بهینه از مواد دور ریختنی استفاده کرده است .

خطوط بازیافت پلاستیک یا دستگاه خط بازیافت پلاستیک در نمونه های مختلفی می باشد که عبارتند از نوار نقاله انتقال، آسیاب، ماردون انتقال، وان شستوشو، هات واش، آبگیری فشاری (اسکروپرس)، آبگیر گریز از مرکز (سانتر فیوژ) مکنده دهنده های انتقال، خشک کن حرارتی همراه حرکت مواد با فشار هوا، لیبل گیر، سیلو های ذخیره و اکسترودر کاتر.

این دستگاه ها از جمله دستگاه هایی می باشند که توسط ماشین سازی آسیا طراحی و تولید می شوند. شما برای به دست آوردن قیمت این محصولات و یا اطلاع از دیگر امکانات و یا پیدا کردن جوابی برای تمام سؤالات خود، می توانید تنها با یک تماس با مجموعه، از تخصص و تجربه متخصصان ما بهره مند شوید.

خط بازیافت

خط بازیافت